Haber

Ailesini katleden gencin kan donduran savunması: Yamyamdılar; beni de yerler

Amerika Birleşik Devletleri ABD’nin Teksas eyaletinde yaşayan 18 yaşındaki Cesar Olalde, aynı evde aile üyelerini tabancayla vurarak öldürdü. ebeveyinleri; Ablası ve erkek kardeşini öldüren Cesar, “ailesinin yamyam olduğunu ve onu yiyeceğini” iddia etti.

“BİZ KENDİYİZ, BENİ DE YİYECEKLERDİ”

DailyStar’da yer alan habere göre alarma geçen, cinayetleri ilk fark eden Cesar’ın annesinin iş arkadaşı oldu. Cesar, eve gelen şok içindeki kadına silah doğrultarak, “Onları yamyam oldukları ve beni yiyecekler oldukları için öldürmek zorunda kaldım” dedi.

KENDİNİ İFADE ETTİ, POLİSLERE DİRENDİ

Cesar’ın ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, Cesar’ın kendisine zarar verme tehdidiyle karşı karşıya kaldı. Polis, 18 yaşındaki zanlının barikat kurarak bir süre direndiğini ancak daha sonra tutuklandığını bildirdi.

Polisin konutta yaptığı soruşturma sonucunda ailesini katleden 18 yaşındaki zanlının aile bireylerinin her birine birden fazla ateş açtığı ortaya çıktı.

“GÜZEL BİR AİLE OLDU”

Katil, ailesini ‘yamyam’ oldukları gerekçesiyle öldürse de aileyi 12 yıldır tanıyan bir aile dostu aynı fikirde değil. KTBS’ye konuşan aile dostu Robert Ward, “Mükemmel bir aileydiler. Ailedeki herkes son derece iyi insanlardı, bana çok yardımcı oldular. Çok çalışkanlardı ve hiç sorun çıkarmadılar.”

Cesar hakkında konuşan Ward, “Beni en çok şaşırtan şey Cesar’ın bunu yapmasıydı. İyi bir çocuktu. İyi bir iş sahibi olmak için eğitim alırdı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu